Vedat Ademi x Redina Trieshi – Once Again (Official Video)FOLE RELEASE – https://www.smarturl.it/FolePublishing Listen and watch Vedat Adem’s latest music video. ✔️ Did you order VEDAT …?

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on pocket
Pocket
Share on whatsapp
WhatsApp

49 Responses

  1. 🎃🎫🎃🎫❇🔋🎫🐠🎃🧶✔ 🌞🌟🌘🌗🌖🌪⛈⛅🧼🧽🧴🛏🚪🧳🌄🌅🌆🗾🗽🌉🏪🏬🏫🏣🏢🎃🎫❇ ❇ Zoti na tregoi dashurinë e Tij duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.

    Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Perëndia e ka ringjallur prej së vdekurish * *Ai do t'ju japë dhuratën falas të jetës së përjetshme * *Ai gjithashtu premtoi se do të shërojë trupin tuaj. * *(Shikoni lart në qiell dhe kërkoji Zotit)

  2. Kong prekse rrespekte nga bledi nga tirona jetoj ne Siena Italy ☝️😭 Ka zot kush lenden do lendohet nje dit mos e bofshin piken e hajrit njerzit qe lendojn PA motiv femrat e socme Jan msu le nji mer nji 🔥🤫🖕 laviret sillem kshu

  3. Vedat na ka munguar zeri yt i mrekullueshem. mos e ler muziken 🤲🤲Vedat sepse je nje kengetar perle 👌 👏👏edhe vajza ne duet qeka fantastike kombinim perfekt . suksese te dyve .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.